سقوط پاراگلایدر سوار در پارک کوهستان و امداد رسانی آتش نشانان

  • ۹ آذر ۱۴۰۰
  • ۱۱۰ بازدید

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان خبر داد:

سقوط پاراگلایدر سوار در پارک کوهستان و امداد رسانی آتش نشانان

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان خبر داد:، این حادثه درساعت ۱۲:۰۵ امروز۱۴۰۰/۰۹/۰۵به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی اطلاع داده شد و گروه در کمترین زمان ممکن خود را به محل حادثه رساند.

اسمعیل پور از اعزام همزمان ۲ ایستگاه یک ، دو به همراه ۳ دستگاه خودرو ۶نفر آتش نشان برای امدادرسانی این حادثه خبر داد و عنوان کرد:طی تماس شهروندی با سامانه ۱۲۵ نیروهای عملیاتی به محل اعزام شدند . به محض رسیدن مشاهده کردند فردی حدودا ۳۵ ساله هنگام پرواز با پاراگلایدر بنا به دلایل نامعلومی در میان صخره ها سقوط کرده و دچار مصدومیت شدید شده است.

وی در ادامه گفت: آتش نشانان سریعا بوسیله تجهیزات امدادی و حمل مصدوم ، ( بسکت) بعد از فیکس کردن و مهار مصدوم ، وی را به پایین کوه انتقال و تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل دادند.

ایشان در پایان ضمن اشاره به اینکه متاسفانه به دلیل شدت برخورد با صخره ها و جراحت وارده حال مصدوم وخیم بوده از حضور و‌همکارای نیروهای هلال احمر نیز تشکر کرد و به ورزشکاران عزیز در این رشته ها توصیه کرد با آمادگی و تمرینات بیشتر و رعایت نکات ایمنی به انجام اینگونه ورزش ها بپردازند.