سقوط نوجوان ۱۶ ساله ای داخل چاه در نیمه های شب توسط آتش نشانان سمنانی امدادرسانی شد

  • ۲۵ دی ۱۴۰۰
  • ۱۱۰ بازدید

معاون سازمان آتش نشانی شهرداری سمنان خبر داد:

سقوط نوجوان ۱۶ ساله ای داخل چاه در نیمه های شب توسط آتش نشانان سمنانی امدادرسانی شد

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، معاون سازمان آتش نشانی گفت: در ساعت ۳:۱۵ دقیقه بامداد امروز بدنبال تماس شهروندی مبنی بر سقوط فردی داخل چاه ، نیروهای عملیاتی ایستگاه شماره پنج به محل اعزام شدند.

رهایی از اعزام دو دستگاه خودرو و ۶ نفر آتش نشان از ایستگاه شماره ۵ سازمان آتش نشانی برای امدادرسانی این حادثه خبر داد‌و‌گفت: این حادثه در ساعت ۳:۱۵ بامداد امروز به آدرس مسکن مهر جنب شهرک آوست رخ داد.

وی در نحوه امدادرساني این حادثه عنوان کرد: بعد از اعلام ستاد فرماندهی نیروهای آتش نشانی بلافاصله با دو دستگاه خودرو به محل اعزام شدند و پس از رسیدن مشاهده کردند در محوطه آزاد!! کنار مجتمع های آوست فردی ۱۶ ساله به داخل چاه که سقوط کرده و باعث مصدومیت وی شده است.

معاونت سازمان آتش نشانی در ادامه یادآور شد : نیروهای امداد و نجات آتش نشانی با رعایت نکات ایمنی و به وسیله سه پایه چاه عملیات نجات را آغاز کرده به داخل چاه رفته و فرد مصدوم را امدادرسانی و تحویل عوامل اورژانس در محل دادند.

رهایی در پایان به همشهریان عزیز ، پیمانکاران محترم و …. توصیه کرد در طی فرآیند عملیاتهای ساخت و ساز و‌… با کشیدن حصار مناسب و یا نوار خطر دور محوطه عملیاتی محدوده کارگاهی را مشخص کرده و بعد از حفر چاه ، دهانه‌چاه را بخوبی بپوشانند تا از بروز حوادث جلوگیری بعمل آید.