سرپرست واحد آموزش و پژوهش شهرداری سمنان از برگزاری دوره تخصصی تعدیل نرخ ارز فعلی برای کارکنان این ارگان خبر داد

  • ۱ مرداد ۱۳۹۹
  • ۱۳۵۶ بازدید

“دوره آموزشی تعدیل نرخ ارز فعلی برای کارکنان و پیمانکاران شهرداری سمنان برگزار شد ”

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، حمید احمدی سرپرست واحد آموزش و پژوهش شهرداری سمنان از برگزاری دوره تخصصی تعدیل نرخ ارز فعلی برای کارکنان این ارگان خبر داد.

حمید احمدی گفت : با توجه به اینکه شهرداری‌ها از جمله نهادهایی هستند که با مردم بیشترین ارتباط را دارند و در تمامی زمینه‌ها اعم از فرهنگی، عمرانی، خدماتی، اجتماعی به مردم خدمات ارائه می‌کنند. لذا آموزش کارکنان یک امر ضروری و حائز اهمیت است که باید بطور مستمر تداوم داشته باشد تا فعالیت‌های یک نهاد مثمر ثمر واقع شود.

احمدی از برگزاری دوره آموزشی تخصصی “تعدیل نرخ ارز فعلی و مابه التفاوت صورت وضعیتها و چگونگی تنظیم لایحه تاخیرات پیمانکاران در روند بررسی صورت وضعیتهای قطعی عمرانی” در سالن شهید بابایی شهرداری سمنان خبر داد و افزود : این دوره با تدریس جناب استاد امینی از دفتر فنی استانداری سمنان برگزار شد.

سرپرست واحد آموزش و پژوهش شهرداری سمنان هدف از برگزاری این دوره ارتقا سطح دانش کارکنان و پیمانکاران شهرداری سمنان برشمرد و افزود: با توجه به اینکه، اجرای آموزش و بهسازی نیروی انسانی سبب می شود تا افراد بتوانند متناسب با تغییرات سازمانی و محیط، بطور اثربخش فعالیت خود را ادامه داده و برکارایی خود بیفزایند، آموزش و بهسازی، برای بهبود سطوح شایستگی کارکنان در دستور کار این شهرداری قرار گرفته است.