سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان از برگزاری سه شنبه های با نشاط در خیابان ورزش در سمنان خبر داد

  • ۱۶ خرداد ۱۴۰۱
  • ۲۴۹ بازدید

سه شنبه های سمنان بانشاط می شود

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان از برگزاری سه شنبه های با نشاط در خیابان ورزش در سمنان خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان با اعلام خبر فوق اظهار داشت: «سه شنبه ‌های بانشاط» همراه با برنامه‌های فرهنگی ورزشی با هدف ایجاد همبستگی اجتماعی، نشاط و همدلی خانواده‌ها در محله‌های مختلف شهر سمنان برگزار می‌شود.

امیر نجم با اشاره به اینکه این جشنواره در محله های مختلف شهر سمنان در سه شنبه های هر هفته برگزار می‌شود، در ادامه ابراز داشت: سه شنبه های بانشاط در خیابان ورزش از سه شنبه دهم خرداد ماه در بلوار آیت الله عالمی آغاز می‌شود.

وی با اشاره به اینکه سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان در نظر دارد با ایجاد فضایی بانشاط با هم‌ بودن و همبستگی را میان خانواده‌ها تقویت کند، تصریح کرد: در این جشنواره برنامه‌های متنوع فرهنگی ورزشی اجرا می‌شود.

نجم، ایجاد نشاط و شادابی، حفظ آمادگی جسمانی، افزایش توان روحی و ترویج فرهنگ ورزش همگانی، ایجاد مودت و دوستی و ارتقای سطح سلامت را از دیگر اهداف برگزاری این برنامه عنوان کرد.

وی با اشاره به فراهم کردن شرایط برای رشته‌های مختلف ورزشی در این جشنواره، اظهار داشت: بازی‌های طناب کشی، دارت، هفت سنگ، بازی با حلقه، بدمینتون، پرتاپ توپ به حلقه بسکتبال و پنالتی از ورزش‌های این برنامه است.

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری سمنان بیان کرد: با توجه به سبک زندگی خانواده‌ها در دنیای امروزی، ایجاد فضای متنوع ورزشی همراه با نشاط و سلامت از مهمترین مقوله هایی است سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان در دستور کار قرار داده است.

جشنواره فرهنگی ورزشی در سه شنبه ها با مشارکت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری، هیئت ورزشی روستایی و بازیهای بومی محلی شهرستان سمنان، تربیت بدنی سپاه شهرستان سمنان، اداره ورزش و جوانان شهرستان سمنان، سازمان بسیج شهرستان سمنان و هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان برگزار می‌شود.