سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان با صدور پیامی هفته بسیج را به ملت ایران و بسیجیان سلحشور استان سمنان تبریک گفت.

  • ۲ آذر ۱۳۹۹
  • ۲۹۱ بازدید

 

متن پیام بدین شرح است:

۵ آذر ماه سال ۵۸ سالروز فرمان تاریخی رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل ارتش بیست میلیونی ، که زمینه ساز تشکیل سازمانی مردمی وپر افتخار وحماسه ساز در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است برهمگان مبارک باد.

هفته بسیج فرصت ارزنده‌ای است تا به شایستگی، یکی از مواریث ماندگار بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران را گرامی بداریم.

بسیج در هر نقطه‌ای از میهن عزیزمان حضور یافته، حماسه و افتخار آفریده و بر سرزمین سبز و شکوفای میهن و آسمان نیلگون وطن، نقشی از عشق، شور و خلوص تنیده و اندیشه ای زلال از خدمت خالصانه و حضور عاشقانه را بر پهنه جغرافیای ایران جاری و ساری ساخته است.

هفته مبارک بسیج مترادف با نام جوان مردانی است که عطر وجودشان عالمی را پرفروغ و مصفی می کنند. بسیج مظهر اقتدار، ایستادگی و وحدت ملت ایران اسلامی و در حقیقت مظهر یک وحدت مقدس میان افراد ملت است.

بسیج دریایی از معانی و مفاهیم عمیق معنوی است که ولایت مداری، ایمان و شور و شعور و بصیرت را می توان در رهروان این راه الهی ارزشی به وضوح دید ، راهی که باعث شد جوانان این دیار با قدم نهادن در آن در طول هشت سال جنگ تحمیلی سرافرازانه از وطن و میهن اسلامیشان در برابر متجاوزان دفاع کرده و اکنون نیز با تداوم این مسیر الهی، انقلاب و نظام اسلامی را از گزند و آسیب بدخواهان در امان نگه داشته و در تمامی افتخاراتی که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از ابتدای پیروزی تا کنون بدست آورده ، سهیم باشند .

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد وخاطره امام راحل (ره)وشهدای معظم انقلاب اسلامی،روز وهفته بسیج را به تمامی بسیجیان سرافراز و مردم همیشه در صحنه استان سمنان تبریک عرض می نمایم واز درگاه ایزد منان سربلندی وافتخار را برای ملت حماسه آفرین ایران اسلامی خواستارم .