طرح ساماندهی کارگران فصلی اجرا می شود.

  • ۲۰ آبان ۱۳۹۸
  • ۸۷۴ بازدید

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری سمنان از اجرای طرح ساماندهی کارگران فصلی خبر داد و گفت: این طرح به زودی از دو منطقه شهر پاکسازی و به میدان استاندارد منتقل خواهد شد.

احسان افضلی افزود: اجتماع کارگران فصلی در نقاط مختلف شهر علاوه بر این که حرمت این شهروندان زحمتکش را خدشه دار خواهد کرد سبب ایجاد نازیبایی های بصری و بروز ناهنجاری های اجتماعی نیز در سطح شهر سمنان شده است که از جمله این مکانها ابتدای خیابان شهید قندی و میدان دریادار همتی است که با نصب المان و جذب گردشگر تجمع کارگران در این مکان زیبنده شهر اخلاق و مسافران نیست.

وی تصریح کرد: در راستای تکریم این عزیزان و حذف این نازیبایی های بصری در شهر، طرح ساماندهي كارگران فصلي و ساختماني را در دستور کار قرار گرفت تا طرحی را برای ساماندهی این کارگران و جلوگیری از تجمع آنها در سطح شهر تهیه کند، همچنین از مردم تقاضا داریم از این به بعد برای تهیه کارگر به میدان استاندارد مراجعه نمایند و شهرداری را در این امر یاری نمایند.

افضلی ابراز امیدواری کرد با همكاري دستگاههاي مرتبط اين طرح با قدرت و موفقيت اجرا شود و از همکاری های شهرداری مناطق یک و دو و نيروي انتظامی قدردانی کرد و خواستار تعامل و همکاری بیشتر آنها شد.