سرویس های بهداشتی سطح شهر سمنان در استقبال از بهار بازسازی و بهسازی می‌شوند

  • ۵ فروردین ۱۳۹۹
  • ۷۸۴ بازدید

مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان:

سرویس های بهداشتی سطح شهر سمنان در استقبال از بهار بازسازی و بهسازی می‌شوند.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان، از بهسازی، بازسازی و تجهیز سازی سرویس های بهداشتی در استقبال از فصل بهار خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند از اقدامات سازمان مدیریت پسماند ویژه فرارسیدن فصل بهار از بهسازی، بازسازی و مجهزسازی سرویس های بهداشتی سطح شهر سمنان خبر داد.

حمیدرضا پیوندی طی اعلام این خبر تصریح کرد: سرویس های بهداشتی پارک سوکان ، میدان استاندارد،میدان امام رضا ، پارک ۱۷ شهریور، میدان امام حسین ، ترمینال ، الغدیر و پارک شقایق طی عملیات بهسازی با توجه به فرارسیدن فصل بهار و فصل گرما به جهت جلوگیری از ورود حشرات ، تهویه مناسب سرویس ها ، خدمات رسانی مناسب ،حفظ سلامت شهروندان و رعایت بهداشت عمومی با زحمات نیروی تاسیسات مجهز به توری شده ، درب و دستگیره ها تعویض شده و تامین روشنایی و مایع دستشویی انجام شد.

وی در ادامه افزود: با توجه به پیشگیری از شیوع بیماری کرونا پس از اقدامات فوق تمامی سرویس های بهداشتی گندزدایی و ضدعفونی شدند و با توجه به تاکید مسئولین کشوری و استانی از مردم کشور ایران و همشهریان فهیم سمنانی تقاضا داریم حدالمقدور از سفرهای غیرضروری خودداری کنند و با توجه به شیوع بالای این ویروس خاموش با حفظ رعایت بهداشت فردی و عمومی در اماکن عمومی همچون سرویس های بهداشتی و بوستان ها ضامن سلامت خود و خانواده و مردمان شهر و کشور عزیزمان باشند.

این مقام مسئول در پایان با تقدیر و تشکر از زحمات تمامی نیروهای خدوم بالاخص کادر درمانی دانشگاه علوم پزشکی و نیروهای زحمتکش سازمان مدیریت پسماند خاطر نشان کرد: در شهر سمنان ۳۲ مجموعه سرویس بهداشتی با چشمه های مختلف زیر نظر سازمان مدیریت پسماند فعال می باشند که سازمان در طول سال نظافت، بازسازی و تجهیز سازی این سرویس ها را به صورت مرتب و روزانه انجام میدهد که از اقدامات ویژه جهت ایام نوروز باستانی استقرار یک نیروی ثابت به صورت شبانه روز جهت تنظیف، پاکسازی ،ضدعفونی و نظارت بر سرویس ها در آن مکان مستقر می باشند. به امید خدای منان و فرارسیدن عید واقعی با رخت بربستن این ویروس خموش از کشور عزیزمان خادم و پذیرای مسافران و زائران امام هشتم (ع) خواهیم بود.

شهروندان در صورت ارائه پیشنهادات و انتقادات خود می توانند با سامانه پاسخگوی ۱۳۷ تماس حاصل نمایند.