سرویس دهی رایگان ناوگان اتوبوس شهری در روز عرفه به همشهریان عزیز سمنان

  • ۸ مرداد ۱۳۹۹
  • ۶۸۵ بازدید

روابط عمومی سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سمنان خبر داد:

سرویس دهی رایگان ناوگان اتوبوس شهری در روز عرفه به همشهریان عزیز سمنان

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، مجید کاشی سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سمنان عنوان کرد: به منظور رفاه حال شهروندان سرویس دهی رایگان ناوگان اتوبوس شهری از ساعت ۱۶ بعد از ظهر روز پنج شنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ به محل برگزاری دعای عرفه ( مصلی بزرگ سمنان) آغاز می شود.

وی در ادامه افزود: همشهریان عزیز سمنانی می‌توانند برای حضور در مراسم عرفه از اتوبوس‌ها به منظور تردد استفاده کنند و همچنین بازگشت اتوبوس‌ها نیز پس از اتمام مراسم به مبدا انجام خواهد شد.

مجید کاشی با بیان اینکه اتوبوس‌ها در تمامی مسیرهای شهری به صورت رفت و برگشت حرکت می‌کنند، افزود: تمامی اتوبوسهای خطوط شهری در روز عرفه از تمام نقاط شهر طی مسیرهای تعیین شده شامل (گلستان ، تعاون ، فاز و یک و دو و چهارصددستگاه، بلوار کارگر، بلوار جمهوری ، بلوار حکیم الهی ، بلوار شریف واقفی و جهادیه و مسکن مهر و صنعتی ساز به سمت محل‌ برگزاری دعای عرفه واقع در مصلی بزرگ سمنان آماده سرویس‌دهی به مردم هستند.

ضمنا رعایت تمام پروتکل‌های بهداشت فردی (استفاده از ماسک و دستکش) در ناوگان حمل و نقل عمومی به جهت سلامت همشهریان عزیز الزامیست.