سامانه پیامکی شهرداری سمنان راه اندازی شد

  • ۲۰ مهر ۱۴۰۱
  • ۱۲۳ بازدید

رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری سمنان خبر داد:

سامانه پیامکی شهرداری سمنان راه اندازی شد

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری سمنان، رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری سمنان از راه اندازی و آغاز به کار سامانه یکپارچه اطلاع رسانی پیامکی شهرداری خبر داد.

رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری سمنان گفت: شهرداری یکی از نهاد های بسیار مهمی می باشد که می بایست بمنظور اهداف و وظایفی که دارند در حیطه ی ارتباط با شهروندان و کارکنان خود بخوبی عمل کنند. یکی از کاربردی ترین امکاناتی که می تواند پل ارتباطی موثر میان مردم با شهرداری ها باشد، ارتباط از طریق پیام کوتاه می باشد.

وحید پرویزی با اعلام این خبر گفت: با توجه به راه‌اندازی این سامانه سازمانها و ارگانهای شهرداری سمنان برای اطلاع‌رسانی و ارتباط با مراجعه‌کنندگان خود از سامانه پیامکی شهرداری استفاده خواهند نمود.

وی تصریح کرد: باتوجه ‌به حجم بالای مراجعه مردم به شهرداری‌، این ادارات نیازمند سامانه پیامکی اختصاصی هستند. سامانه پیامکی شهرداری‌ می‌تواند نقطه اتکایی قابل قبول برای اطلاع رسانی در خصوص خدمات مختلف مورد استفاده قرار بگیرد.

پرویزی با اشاره به ویژگی‌های این سامانه گفت: سازمان هاو ارگانهای شهرداری می‌توانند با استفاده از سامانه پیامکی بدون واسطه با مشترکین خود در ارتباط باشند.

وی با تأکید بر اهمیت استفاده از فضای مجازی برای انجام امور افزود: سامانه پیامکی به آدرس sms.semnan.ir در دسترس ارگان ها و سازمانهای شهرداری با خط اختصاصی قرار می گیرد و قابل دسترسی می باشد .