ساماندهی سد معبر واحدهای صنفی در سمنان

  • ۲۹ بهمن ۱۳۹۸
  • ۱۰۴۰ بازدید

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری سمنان خبر داد:

ساماندهی سد معبر واحدهای صنفی در سمنان

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری سمنان از ساماندهی سد معبر واحدهای صنفی در خیابان های اصلی خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری سمنان؛ مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری سمنان از اجرای طرح جمع آوری و جلوگیری از سد معبر اصناف و کسبه محترم در معابر و پیاده روها خبر داد.

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری سمنان گفت: با هدف از اجرای این طرح که در سمنان راه‌اندازی می‌شود. در معابر و پیاده روهای سطح شهر که به جهت رعایت حقوق و آسایش و نیز تسهیل در عبور و مرور شهروندان بخصوص در خیابان‌های پر رفت و آمد شهر مانند خیابان امام خمینی (ره)، بازار و میادین اصلی اقدام به جمع آوری و جلوگیری از سد معبر توسط اصناف و کسبه محترم در معابر و پیاده روها برای اولین بار اقدام کرده است.

وی درادامه به نحوه اجرای این طرح اشاره کرد و افزود: با توجه به هماهنگی بعمل آمده با دستگاه محترم قضایی و دستگاه‌های ذیربط به جهت حفظ حقوق عامه شهروندان ابتدا این طرح با نصب بنر در معابر و میادین به کسبه و واحدهای صنفی محترم اطلاع‌رسانی میشود، اما در صورت عدم توجه اصناف و کسبه محترم به این اطلاعیه برابر مقررات در مرحله اول اقدام به جمع آوری و در مرحله دوم با هماهنگی دستگاه قضایی و مصوبه کمیسیون نظارت اصناف و بند ۲۰ ماده ۵۵ قانون شهرداری‌ها اقدامات قانونی صورت خواهد پذیرفت.