سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان به مناسبت اولین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی بنرهایی در سطح شهر سمنان نصب گردید

  • ۱۳ دی ۱۳۹۹
  • ۴۵۴ بازدید

تغییر چهره شهر سمنان در سالگرد شهادت سردار سلیمانی

سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان به مناسبت اولین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی بنرهایی در سطح شهر سمنان نصب گردید.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان اظهار داشت: با توجه به سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی، شهرداری سمنان در بخش تبلیغات محیطی ، ویژه برنامه‌هایی را در سطح شهر اکران کرد که هدف اصلی آن، تغییر چهره شهر و فضا آرایی مناسب این ایام است.

محمودرضا دارایی ضمن تسلیت نخستین سالگرد شهادت سپهبد قاسم سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس افزود: با توجه به تلاقی شهادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا(س) و اولین سالگرد شهادت سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی و همچنین اربعین شهادت دانشمند شهید محسن فخری زاده بنرهایی در سطح شهر سمنان طراحی، چاپ و نصب گردید.

وی اظهار کرد: فرهنگ ایثار و شهادت یکی از بخش های فرهنگ ناب اسلام است و نتیجه والاترین ارزش هایی می باشد که یک انسان متعهد می تواند به آن مقام دست یابد.

دارایی از اختصاص تبلیغات محیطی برای نخستین سالگرد شهادت سپهبد قاسم سلیمانی را از اقدامات سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری برشمرد و افزود: ۴۰۰ متر مربع بنر با مضمون شهادت سردار سلیمانی در سالروز شهادت این سردار نصب و اکران شد.