سازمان عمران و بازآفرینی شهری شهرداری سمنان به قطب فرآورده های بتنی استان تبدیل می گردد.

  • ۱۰ اسفند ۱۳۹۸
  • ۸۵۳ بازدید

سرپرست سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری سمنان:

سازمان عمران و بازآفرینی شهری شهرداری سمنان به قطب فرآورده های بتنی استان تبدیل می گردد.

سرپرست سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری گفت: این سازمان به قطب فرآوردهای بتنی استان سمنان تبدیل می گردد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، حجت الله ذوالفقاری گفت: سازمان عمران و بازآفرینی شهری طی سال های گذشته در بخش تولیدات فرآوردهای بتنی توانسته محصولات متنوعی را تولید کند و با برنامه ریزی های انجام شده در ابتدای سال آینده چند محصول دیگر نیز اضافه خواهد شد.

وی با بیان اینکه محصولات این سازمان نقش مهمی را در مبلمان شهری سمنان ایفا می کند اظهار داشت تولید بتن آماده، انواع شن و ماسه، کفپوش های بتنی و سمنت پلاست، انواع جداول و بلوک ، گلدان های تزئینی ،نیمکت های بتنی و دکوراتیو از محصولات متنوع سازمان عمران می باشد و در سال آینده شاهد تولید انواع موزائیک و واش بتن نیمکت و سطل زباله های بتنی و آلاچیق های پارکی نیز خواهم بود.

ذوالفقاری افزود: تولید محصولات سمنت پلاست با استفاده از تکنولوژی روز می‌باشد و با کیفیت بالا سال ها مورد استفاده قرار می گیرد همچنین در بخش مبلمان شهری با محصولات بتنی، این سازمان بالاترین تنوع را دارد و در سال آینده نیز این تنوع بیشتری خواهد شد.

سرپرست سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری در پایان گفت: محصولات این سازمان به صورت فروش آزاد نیز می باشد و شهروندان جهت تهیه آن می‌توانند به دفتر فروش سازمان عمران و بازآفرینی فضای شهری واقع در خیابان شهدا مراجعه نمایند.