زیباسازی فضای شهری با رنگ آمیزی جداول

  • ۷ فروردین ۱۴۰۰
  • ۸۰۲ بازدید

سرپرست اداره خدمات شهری منطقه دو شهرداری سمنان خبر داد:

زیباسازی فضای شهری با رنگ آمیزی جداول

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان ، مجتبی اعوانی سرپرست اداره خدمات شهری منطقه دو شهرداری سمنان با توجه به عوامل فیزیکی و محیطی و از بین رفتن رنگ جداول اجرای عملیات رنگ آمیزی جداول در سطح منطقه آغاز شده است.

وی افزود: در راستای فضاسازی مناسب شهری طرح شست و شو ، پاکسازی و رنگ آمیزی جداول شهر شروع شده است و در سطح منطقه اجرا خواهد شد

ایشان همچنین با اشاره به این که هدف منطقه دو ایجاد چهره متناسب با شهرنشینی، تزئینات شهری، حفظ زیبایی و مبلمان شهری است، افزود: با در نظر گرفتن نیاز شهروندان به شادابی و ایجاد تنوع در سطح شهر اقدام به زیباسازی و رنگ آمیزی جداول در معابر اصلی و فرعی شده است.

اعوانی با بیان این که رسیدگی به جلوه های هنری و رفع آلودگی های بصری علاوه بر ایجاد زیبایی های دیداری موجب تأمین آرامش روحی و روانی شهروندان می شود، بیان کرد: در همین راستا معاونت خدمات شهر شهرداری منطقه دو سمنان پس از ترمیم و ساماندهی جداول توسط عوامل عمرانی منطقه اقدام به رنگ آمیزی جداول نموده است.

وی در خاتمه با تأکید بر لزوم حفظ سیمای شهری اذعان داشت: در اجرای این عملیات توجه به کیفیت و ماندگاری موارد استفاده شده امری مهم و ضروری است، امیدواریم این بتوانیم اقدامات لازم را جهت زیباسازی سطح شهر انجام دهیم و موجبات رضایتمندی شهروندان را فراهم نماییم.