رییس سازمان مدیریت آرامستانهای شهرداری سمنان تاکید کرد:

  • ۹ آذر ۱۳۹۹
  • ۴۷۷ بازدید

لزوم همراهی مردم با محدودیت های کرونایی آرامستان

رییس سازمان مدیریت آرامستانهای شهرداری سمنان از خانواده های داغدار تقاضا نمود تا با رعایت محدودیت ها از تجمع های غیر ضرور پرهیز نمایند .

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان علی رضا جندقی گفت : با توجه به تشدید محدودیت های کرونایی و به منظور حفظ سلامت شهروندان و با تصویب ستاد مدیریت بیماری کرونا، درب های آرامستان وادی السلام تا اطلاع بعدی ، مسدود بوده و صرفا برگزاری مناسک خاکسپاری با حضور حداقلی افراد امکان پذیر است .

جندقی با اشاره به محتوای منتشر شده در فضای مجازی در خصوص برگزاری مراسم ترحیم گفت : با توجه به عدم حصاربندی آرامستان وادی السلام و کمبود نیروی حفاظتی در آرامستان وادی السلام، همکاری و مشارکت شهروندان نقش بسزایی در مهار و کنترل این بیماری خواهد داشت و از خانواده های داغدار تقاضا نمود تا با رعایت محدودیت ها از تجمع های غیر ضرور و برگزاری مراسم ها، خودداری کنند .

رییس سازمان مدیریت آرامستانهای شهرداری سمنان به تعطیلی برگزاری مجالس ترحیم تا اطلاع بعدی تاکید کرد و گفت : با استمرار همراهی مردم با محدودیت های کرونایی آرامستان می توان سیر صعودی ابتلا و مرگ ناشی از کرونا ویروس را مهار کرد.