رونمایی از ۸۵ برنامه دوستدار کودک در شهر سمنان

  • ۳ خرداد ۱۴۰۱
  • ۱۸۹ بازدید

رییس اداره شهر دوستدار کودک شهرداری سمنان خبر داد:

رونمایی از ۸۵ برنامه دوستدار کودک در شهر سمنان

رییس اداره شهر دوستدار کودک شهرداری سمنان از برنامه ریزی برای اجرای ۸۵ برنامه در راستای شهر دوستدار کودک تا پایان سال برای کودکان شهر اخلاق خبرداد .

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان ،سمانه محمدیان در نشست شورای شهر دوستدار کودک که در محل شهرداری سمنان برگزار شد ضمن ارائه گزارش یک‌ساله عملکرد اداره شهر دوستدار کودک گفت : سال گذشته بالغ بر ۷۰ برنامه برای کودکان اجرا شد که شاخص ترین آنها تشکیل شورای مشورتی کودکان و انتخاب یک کودک به عنوان مشاور افتخاری شهردار بود .

محمدیان با اشاره به پایلوت بودن شهر سمنان برای ایده شهر دوستدار کودک در کشور گفت : تا پایان سال ۱۴۰۱ ، ۸۵ برنامه برای کودکان شهر پیش بینی شده که این برنامه ها بصورت هفتگی ، ماهیانه ، فصلی و دوره ایی برای کودکان در قالب جشنواره های موضوعی نشاطستان ، برنامه های فرهنگی زیر گنبد کهن ، گردشگری شهری ، باغ گردی ها ، بازیهای بومی و محلی ، مسابقات فرهنگی و موضوعی و برنامه های کتابخوانی برگزار می شود.

رییس اداره شهر دوستدار کودک شهرداری سمنان با تقدیر از حمایت های شهردار از برنامه های حوزه دوستدار کودک ، گام بلند شهرداری در رسیدن به شهر مطلوب دوستدار کودک را در ایجاد شهربازی بزرگ سمینا و ایجاد اولین پارک هوشمند ایران دانست و خواستار همراهی دیگر سازمان های زیرمجموعه شهرداری برای اجرای بهتر این برنامه ها شد .