رهاسازی انگشتر از انگشت دست یک شهروند

  • ۱۶ آذر ۱۴۰۱
  • ۶۶ بازدید

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی گفت:

رهاسازی انگشتر از انگشت دست یک شهروند

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان ،رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی گفت: انگشتری که موجب تورم و درد شدید در انگشت دست فردی ۲۱ ساله شده بود توسط آتش‌نشانان رهاسازی شد.

رضا رهایی گفت: فردی ۲۱ ساله با مراجعه حضوری به ایستگاه شماره یک سازمان آتش‌نشانی سمنان از گیر کردن انگشتر استیل در انگشت دست خود خبر داد که بلافاصله ماموران امدادی آتش نشانان با تجهیزات مخصوص و رعایت نکات ایمنی حلقه را بریده و از دستان این فرد خارج کردند .

وی اضافه کرد : در ۲۴ ساعت گذشته ، اطفای حریق در یک منزل مسکونی ، نجات افراد محبوس شده در اماکن و آسانسور ، رفع آبگرفتگی و همچنین زنده گیری حیوان وارد شده به منزل مسکونی را ، از جمله خدماتی دانست که پرسنل آتش نشانی به همشهریان دادند .

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی گفت : با توجه به آغاز فصل سرما و بارندگی ، ممکن است حیوانات به مکانهایی که گرم است وارد شوند ، لذا از شهروندان تقاضا می شود در صورت مواجه با هرگونه حادثه یا ورود حیوانات به محل زندگی ، ضمن حفظ خونسردی با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی تماس بگیرند تا آتش نشانان در کمترین فرصت ممکن به منظور ارائه خدمات در محل حضور یابند .