رنگ آمیزی کاور سطل های زباله سمنان در استقبال از بهار

  • ۳ اسفند ۱۳۹۹
  • ۳۶۷ بازدید

مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان خبر داد:

رنگ آمیزی کاور سطل های زباله سمنان در استقبال از بهار

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان، از آغاز مرحله اول رنگ آمیزی کاور سطل های زباله سمنان در استقبال از بهار خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان، از آغاز مرحله اول رنگ آمیزی کاور سطل های زباله سمنان در استقبال از بهار خبر داد.

حمیدرضا پیوندی در تشریح این خبر اذعان داشت: مرحله اول رنگ آمیزی ۱۰۰ عدد کاور سطل زباله که از ۱۲ بهمن ماه با حضور پیمانکار و ارائه طرحهای پیشنهادی پس از دریافت تائیدیه های لازم ، در ناحیه یک از میدان‌استاندارد آغاز شد و تا دهم اسفند ماه ۲۲۰ کاور در سه مرحله و سه ناحیه رنگ آمیزی می شوند.

وی در ادامه افزود: نصب این کاورها به منظور رعایت بهداشت و جلوگیری از دسترسی حیوانات خیابانی همچون به زباله ها و همچنین زیباسازی مبلمان شهری در سال ۹۵ انجام شده است در سال ۹۹ در استقبال از نوروز باستانی با انجام طراحی و نقاشی های زیبا چهره شهر دلنشین و مفرح می شود.

این مقام مسئول در پایان خاطر نشان کرد: همشهریان درصورت داشتن طرح و ایده جدید در جهت ارتقاء خدمات رسانی در حیطه سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان می توانند با روابط عمومی این سازمان به شماره ۳۳۳۷۴۶۰۰ داخلی ۱۹ تماس گرفته یا با ارسال پیام در پیام رسان سروش به آیدی pasmand.semnan@
نظرات و پیشنهادات خود را ارائه دهند.