رنگ آمیزی جداول سطح منطقه یک به منظور نوسازی شهری

  • ۲۵ آبان ۱۳۹۸
  • ۹۳۶ بازدید

جهت ایجاد چهره مناسب و زیباسازی شهری صورت پذیرفت؛

رنگ آمیزی جداول سطح منطقه یک به منظور نوسازی شهری

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، مدیر منطقه یک از اجرای عملیات رنگ آمیزی جداول در میدان استاندارد و بلوار سفیر امید خبر داد.

الیاس افضلی گفت: به منظور ایجاد چهره متناسب با شهرنشینی و با هدف ساماندهی و زیباسازی فضای شهری و با در نظر گرفتن نیاز شهروندان به شادابی و تنوع رنگ آمیزی جداول در سطح منطقه یک از جمله میدان استاندارد بلوار سفیر امید انجام پذیرفت.

وی در این باره افزود: جداولی که در خیابان و معابر شهری قرار دارد از اهمیت زیادی در جدا کردن مسیر عبور و مرور خودروها از عابرین پیاده و همچنین جدا کردن مسیر خودروها در دو لاین مخالف دارند و رنگ آمیزی جداول علاوه بر زیبایی و تنوع به رانندگان کمک می‌کند تا حریم خیابان را در شب راحت تر مشاهده و از خطرات احتمالی جلوگیری کند.

وی در پایان اضافه کرد: به علت اینکه جداول در معرض نور خورشید قرار می‌گیرند و هوای آزاد و شرایط جوی موجب آسیب دیدگی رنگ ها می شود و آن را در مدت زمان کوتاهی از بین می‌برد نیاز است رنگ ها در سال تمدید شود زیرا رنگ جداول تاثیر زیادی در زیبایی شهر دارد و این شهرداری نیز چند بار در طول سال اقدام به رنگ آمیزی جداول خیابان های شهر می نماید.