رقم خوردن یه روز رنگی شاد برای کودکان و مادران سمنانی

  • ۲۵ اسفند ۱۴۰۰
  • ۲۳۱ بازدید

مدیر بانوان و خانواده شهرداری سمنان گفت:

🔺رقم خوردن یه روز رنگی شاد برای کودکان و مادران سمنانی

🔸به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان ،مدیر بانوان و خانواده شهرداری سمنان گفت:در آستانه سال نو و در راستای ایجاد روحیه شادابی و نشاط در جامعه بر آن شدیم تا محیط شاد و مفرحی را برای کودکان ۴ تا ۷ ساله شهر سمنان به همراه مادرانشان ایجاد کنیم.

🔹سمیه قاسمی افزود:به دلیل شرایط کرونا و محدود شدن فعالیت و تحرک کودکان با همراهی کمیته کودک هیات همگانی شهرستان سمنان چندین مسابقه و برنامه ورزشی برای کودکان تدارک دیده شد تا لحظاتی را به شادی و ورزش و تحرک بپردازند.

🔸به گفته وی در بخش دیگری از این مراسم کودکان تخم مرغ هایی را که در خانه آماده و رنگ آمیزی کرده بودند به غرفه مربوط به تخم مرغ رنگی تحویل دادند و بیش از ۱۵۰ تخم مرغ رنگی توسط مدرس نقاشی کودک آذرخش جواهری مورد بررسی قرار گرفت و ۵ اثر که خلاقیت داشته و توسط کودکان رنگ آمیزی شده و با موضوع نوروز بود انتخاب شد و هدایایی به خالقان آن ارسال شد.

🔹قاسمی خاطر نشان کرد:معاونت جوانان جمعیت هلال احمر استان هم هدایایی شامل پازل و جعبه کمک های اولیه به کودکان و مادران اهدا کرد و معاون جوانان جمعیت نیز در این مراسم به معرفی فعالیت هلال احمر در بخش غنچه های هلال پرداخت و از کودکان خواست از همین سن به عضویت هلال درآیند.

🔸مدیر بانوان و خانواده شهرداری سمنان ابراز امیدواری کرد این جشن موجبات شادی کودکان را در روزهای پایانی سال فراهم کرده باشد و در سال جدید نیز با همکاری هیات ورزش های همگانی شهرستان سمنان برنامه های بیشتری در رده های سنی مختلف اجرا شود.

🔹وی در پایان از همکاری مدیر شهربازی شهر کودک بلوار ۱۷ شهریور و انجمن حافظان میراث فرهنگی سمنان در اجرای این برنامه قدردانی کرد.