رزمی کار سمنانی در آزمون های آمادگی جسمانی مرکز سنجش و توسعه قابلیت های جسمانی آکادمی ملی المپیک حضور یافت

  • ۴ مرداد ۱۴۰۱
  • ۱۰۸ بازدید

رزمی کار سمنانی از خانه ورزش محلات سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان ؛

در آزمون های آمادگی جسمانی مرکز سنجش و توسعه قابلیت های جسمانی آکادمی ملی المپیک حضور یافت

امیر حسین علیزاده رزمی کار سمنانی از خانه ورزش محلات جهت حضور در مسابقات قهرمانی آسیا برای دومین بار در آزمون های آمادگی جسمانی مرکز سنجش و توسعه قابلیت های جسمانی آکادمی ملی المپیک،حضور یافت.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، برترین های مسابقات قهرمانی کشور به همراه چهار مدال آور مسابقات کسب سهمیه بازی های آسیایی و گرند پری در سال جدید،از ۳۱ خرداد ماه و به دعوت کادر فنی تیم ملی پارا تکواندو به اردوهای آماده سازی این تیم که مسابقات قهرمانی آسیا را پیش روی دارند،دعوت شدند.

اعضای تیم ملی پارا تکواندو که تمرینات آماده سازی خود را در خانه تکواندو و زیر نظر مرتضی سلطانی سرمربی و علی کریمی بعنوان مربی پیگیری می کنند،صبح امروز و برای دومین بار طی ماه گذشته،زیر نظر کادر فنی در آزمون های آمادگی جسمانی آکادمی ملی المپیک حضور یافتند.

تیم ایران جهت حضور در مسابقات پارا تکواندو قهرمانی آسیا که بر خلاف نام آن با حضور نمایندگانی از تمامی قاره ها و ابتدای شهریور ماه برگزار خواهد شد،۲۸ مرداد ماه با ۶ ورزشکار در پنج وزن به کشور ویتنام محل برگزاری این رویداد اعزام می شود تا از عنوان قهرمانی خود دفاع کند.

اسامی اردو نشینان تیم ملی پارا تکواندو آقایان که از میانگین سنی۱۸ سال بهره می برد به شرح ذیل می باشد:
امیر جودی،امیر حسین علیزاده،محمد طاها حسن پور،سعید صادقیان پور،امیر محمد حقیقت شناس،علیرضا بخت و حامد حق شناس.

شایان ذکر است ترکیه،روسیه و آمریکا بعنوان رقبای خارج از قاره آسیا و همچنین قزاقستان،ازبکستان و مغولستان بعنوان سرسخت ترین رقبای ایران در قاره آسیا در مسابقات پیش رو می باشند.