راه اندازی نرم افزار مخصوص تلفن همراه جهت رانندگان فعال در حوزه حمل و نقل دانش آموزی

  • ۹ دی ۱۳۹۸
  • ۶۷۰۳ بازدید

سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سمنان خبر داد:

راه اندازی نرم افزار مخصوص تلفن همراه جهت رانندگان فعال در حوزه حمل و نقل دانش آموزی

سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری از راه اندازی نرم افزار موبایل سپند مخصوص رانندگان سرویس مدارس خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمان مجید کاشی با اعلام این مطلب گفت : با توجه به سهمیه بندی سوخت خودروها و لزوم تخصیص سهمیه مناسب به ناوگان فعال در حوزه حمل و نقل عمومی شهری بر اساس تصمیمات متخذه سهمیه مناسب برای خودروهای فعال در حوزه سرویس مدارس در قالب پرداخت مابه التفاوت قیمت سوخت و متناسب با مقدار پیمایش انجام شده برآورد و به حساب مالکان واریز خواهد شد .

وی در ادامه افزود: بر این اساس و به منظور محاسبه میزان پیمایش خودروهای سرویس مدارس اپلیکیشن موبایلی سپند به صورت آزمایشی و به دلیل عملکرد مناسب این سازمان در حوزه سرویس مدارس راه اندازی و آماده بهره برداری می باشد.

این مقام مسئول تصریح کرد: این نرم افزار صرفا جهت پایش تردد ناوگان از مبدا تا مقصد دانش آموز تعریف شده است و از رانندگان فعال و ثبت نام شده در سامانه سپند خواست تا از طریق لینک زیر نسبت به نصب و فعال سازی نرم افزار مذکور اقدام نمایند.

? irtusepand.ir/files/driver.apk

کاشی در پایان از والدین دانش آموزان سمنانی خواست درصورت تمایل به استفاده از سرویس جهت ایاب و ذهاب فرزندان دلبندشان از سرویس‌های مورد تائید این سازمان در سامانه سپند استفاده نمایند.