راه اندازی مجموعه سایت های جدید شهرداری سمنان

  • ۵ آذر ۱۳۹۸
  • ۸۷۶ بازدید

سرپرست سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری سمنان خبر داد :

راه اندازی مجموعه سایت های جدید شهرداری سمنان

سرپرست سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری سمنان از راه اندازی و بهره برداری از مجموعه سایت های جدید شهرداری سمنان خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، وحید پرویزی اعلام کرد بزودی قرار است مجموعه سایت های شهرداری سمنان با اعمال بروزرسانی ها و تغییرات عمده در طراحی و با ظاهری جدید با هدف ارایه مطلوب اطلاع‌رسانی و تعاملات موثرتر در زمینه خدمات شهرداری و همچنین سهولت دسترسی کاربران به بخش‌های مختلف براساس درخواست و نیاز مورد نظرشان و نیز رضایتمندی بیشتر همشهریان و مخاطبان عزیز در دسترس شهروندان قرارگیرد.

وی با بیان اینکه در طراحی سایت جدید شهرداری سمنان تلاش شده است از بروزترین تکنولوژی ها در حوزه طراحی وب استفاده گردد افزود: مجموعه سایت های شهرداری سمنان شامل سایت اصلی شهرداری، سایت پایگاه خبری شهرداری، سایت شورای اسلامی شهر، نگارخانه دیجیتال ، اطلاعات گردشگری سمنان و شهرداری الکترونیکی می باشد.

پرویزی در ادامه توضیحات، سرعت بالاتر دسترسی، طراحی یکپارچه، سازگاری با انواع دستگاه ها جهت نمایش و موضوع محور بودن را از مزایای طراحی سایت جدید شهرداری سمنان عنوان کرد.

وی افزود در مجموعه سایت های جدید شهرداری سمنان، تمرکز بر ارائه خدمات شهرداری بصورت الکترونیکی و به ساده ترین روش می باشد و شهروندان با آسانترین روش قادر خواهند بود تا از امکانات مختلف سایت بهره برداری نمایند.