راه اندازی سایت جدید شهرداری سمنان

  • ۶ خرداد ۱۴۰۲
  • ۸۰ بازدید

رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری سمنان گفت:

راه اندازی سایت جدید شهرداری سمنان

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری سمنان، رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری سمنان گفت: سایت شهرداری سمنان در راستای اطلاع رسانی، افزایش دسترسی پذیری و ارائه خدمات به کارکنان و شهروندان محترم با ایجاد و گردآوری محیطی متمرکز در جهت عرضه خدمات و اطلاعات شهرداری سمنان در زمینه های مختلف راه اندازی شده است.

وحید پرویزی در این باره اظهارداشت: با بررسی ها و نیاز سنجی های صورت گرفته، سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری سمنان، با تلاش تخصصی کارشناسان خود، به بازطراحی و ارتقاء سایت شهرداری سمنان در زمینه رابط و تجربه کاربری اقدام نموده است.

پرویزی با اعلام این خبر گفت: طراحی و راه اندازی سایت جدید شهرداری سمنان توسط یکی از قدرتمندترین سیستم های مدیریت محتوا پشتیبانی و نگهداری می‌گردد و تمام فعالیت های مربوط به تامین محتوا، طراحی و نگهداری آن توسط کارشناسان سازمان فناوری اطلاعات و پرسنل تخصصی شهرداری سمنان صورت می‌پذیرد.

وی در ادامه افزود؛ بروز رسانی طراحی سایر زیرسایت های شهرداری سمنان که تحت دامنه اصلی Semnan.ir عرضه شده اند نیز در دستور کار سازمان فاوا قرار دارد و بزودی مورد بروزرسانی قرار خواهند گرفت.