راه آهن شمال شرق فاتح مسابقات فوتسال هفته دولت شد

  • ۱۵ شهریور ۱۴۰۱
  • ۹۴ بازدید

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت:

راه آهن شمال شرق فاتح مسابقات فوتسال هفته دولت شد

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت:با مشخص شدن ۴ تیم برتر رقابتهای کارکنان دستگاههای اجرایی استان سمنان که به مناسبت هفته دولت و با میزبانی شهرداری سمنان و نظارت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری سمنان و همکاری هیات فوتبال شهرستان سمنان در سالن زیبای شرکت گاز برگزار شد تیمهای برتر بر سر تصاحب عناوین اول تا سوم مقابل هم صف آرایی کردند .

در دیدار رده بندی تیمهای سپاه قائم آل محمد (عج) و صدا و سیمای مرکز سمنان به مصاف هم رفتند که در این بازی تیم سپاه توانست با نتیجه ۴ بر صفر تیم صدا و سیما را شکست داده و مقام سوم مسابقات را به دست آورد .

در بازی فینال تیمهای راه آهن شمال شرق و شهرداری منطقه یک به مصاف هم رفتند و با ارائه یک بازی زیبا قابلیتهای خود را به نمایش گذاشتند اما آنچه که در پایان این دیدار به دست آمد برتری تیم راه آهن شمال شرق سمنان بود که به تیم شهرداری منطقه یک غلبه کرد و جام قهرمانی را بالای سر برد .

شایان ذکر است در این دوره از مسابقات ۱۶ تیم در ۴ گروه ۴ تیمی با هم به رقابت پرداختند و به تیمهای اول تا سوم کاپ قهرمانی ، لوح قهرمانی ، مدال و هدیه نقدی تعلق گرفت .