رانندگان ناوگان تاکسی شهری نسبت به اعتبار پروانه تاکسی خود اقدام نمایند

  • ۷ بهمن ۱۳۹۸
  • ۷۰۶ بازدید

سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سمنان اعلام کرد:

رانندگان ناوگان تاکسی شهری نسبت به اعتبار پروانه تاکسی خود اقدام نمایند .

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، کاشی سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سمنان به نقل از مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور گفت: سهمیه سوخت تاکسی‌های فاقد پروانه از اول اسفند حذف می‌شود.

مرتضی ضامنی مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور گفت: با توجه به اجرای طرح سهمیه بندی سوخت و اهداف تعریف شده در این طرح مبنی بر ارائه سهمیه سوخت به ناوگان فعال در حوزه حمل و نقل عمومی شهری، به منظور جلوگیری از تضییع حقوق رانندگان فعال در این حوزه، طرح حذف سهمیه سوخت ناوگان فاقد پروانه را به کار گروه مربوطه داده شد و این پیشنهاد به تصویب کار گروه رسید.

وی در ادامه افزود: پیرو این مصوبه، تاکسی‌های فاقد پروانه تا ۳۰ بهمن فرصت دارند تا نسبت به دریافت و یا تمدید پروانه خود اقدام نمایند در غیر اینصورت در گام نخست از اول اسفند ماه سهمیه سوخت عمومی این گروه از ناوگان حذف خواهد شد.

سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سمنان نیز پیرو این مطلب افزود : تمام رانندگان ناوگان تاکسی شهری سمنان نسبت به تمدید اعتبار پروانه تاکسی خود اقدام نموده تا مشمول این مصوبه نگردند.