دیدار با خانواده شهدا موجب دوام فرهنگ ایثار و جهاد می شود

  • ۲۵ مهر ۱۴۰۱
  • ۵۲ بازدید

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان؛

دیدار با خانواده شهدا موجب دوام فرهنگ ایثار و جهاد می شود

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت: مسئول امور ایثارگران شهرداری سمنان به همراه رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی و همکاران در آن مجموعه، همزمان با آغاز هفته وحدت و میلاد با عظمت پیامبر صلح و دوستی حضرت محمد مصطفی(ص) بر مزار شهدای خانواده ایثارگران شهرداری سمنان حضور یافتند و با نثار گل و قرائت فاتحه؛ به مقام شامخ این شهدا ادای احترام و با آرمانهای آنها تجدید میثاق کردند.

امیر نجم شهدای عزیز را نعمت های انقلاب عنوان نمود و گفت: این شهدا بودند که مسیر حرکت و راه سعادت را به ما نشان دادند و امروز ما به خانواده معزز شهدا اعلام می کنیم که ما در عرصه فرهنگی ان شاءالله ادامه دهنده ی راه شهدا و قدردان رشادت ها ، مجاهدت ها و خون ارزشمند این شهدای عزیز هستیم.

وی با تاکید بر اینکه دیدار با خانواده شهدا موجب دوام فرهنگ ایثار و جهاد می شود، یادآور شد: خون شهیدان، باعث بقا و ماندگاری نظام اسلامی شده و همه ما مدیون خون شهدا هستیم و باید همواره در مسیر اهداف شهدا حرکت کنیم و به دنبال تحقق اهدافی باشیم که این عزیزان برای آن، به شهادت رسیده‌اند.

گفتنی است؛فرزندان ، همسران شهیدان علی بابایی، علی مرادی نسب و حسنقلی ترحمی نیز در این دیدارهای صمیمانه، خاطراتی از شهدای خویش را بازگو کردند.