دومین نشست هم اندیشی و تبادل نظر با تولیدکنندگان، کشاورزان و باغداران بومی شهر

  • ۸ خرداد ۱۴۰۰
  • ۳۱۹ بازدید

سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فراورده‌های کشاورزی شهرداری سمنان :

دومین نشست هم اندیشی و تبادل نظر با تولیدکنندگان، کشاورزان و باغداران بومی شهر

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان،دومین نشست هم اندیشی با تولیدکنندگان و کشاورزان محصولات و فرآورده های کشاورزی در محل سازمان ساماندهی مشاغل شهری با حضور معاونین، مسئولین فرمانداری، جهاد کشاورزی و جمعی از تولیدکنندگان شهر به میزبانی مدیرعامل سازمان برگزار گردید.

جندقی مدیرعامل سازمان در این باره افزود: نشست فوق در ادامه جلسات قبلی با هدف واگذاری و مشارکت با تولیدکنندگان و عرضه کنندگان محصولات باغی شهر سمنان در جهت رفع موانع و مشکلات و ارائه پیشنهادات برای عرضه محصولات تولیدی و باغی شهر از تولیدکننده به مصرف کننده با نرخ مصوب تنظیم بازار تشکیل گردید.

وی یادآور شد: در این نشست پس از بررسی و ارائه نقطه نظرات، پیشنهادات و انتقادات تولیدکنندگان و همچنین عرضه و قیمت محصولات از سوی کشاورزان و باغداران مطرح و راهکارهای لازم در خصوص رفع موانع فروش و عرضه محصولات از سوی دستگاههای متولی طرح گردید.

ایشان در ادامه جلسه و بنا به اقتضای این مهم، بازدید میدانی از غرف موجود سازمان در سطح شهر توسط اعضای جلسه انجام و مقرر گردید در اسرع وقت نسبت به جذب و واگذاری غرف جهت عرضه محصولات به مصرف کنندگان اقدام گردد.