دومین نشست مشورتی کودکان و نوجوانان شهر سمنان با شهردار سمنان

  • ۱۱ دی ۱۴۰۰
  • ۱۳۸ بازدید

سرپرست اداره دوستدار کودک شهرداری سمنان خبر داد:

دومین نشست مشورتی کودکان و نوجوانان شهر سمنان با شهردار سمنان

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، دومین نشست مشورتی کودکان و نوجوانان شهر سمنان با حضور سیدعلی مرتضی نژاد شهردار سمنان، ابوالفضل ملحی معاونت شهرسازی و معماری شهرداری سمنان و سمانه محمدیان سرپرست اداره دوستدار کودک در سالن اجتماعات شهید بابایی شهرداری سمنان برگزار شد.

در ابتدای این دیدار گرم و صمیمی که جمعی از کودکان و نوجوانان از اتحادیه انجمن های ملی اسلامی دانش آموزان و اعضای فعال کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شرکت کردند ، کودکان و نوجوانان از مسایل و مشکلات شهر سمنان سخن گفتند و همچنین به بیان دیدگاه ها و ایده ها پرداختند.

شهردار سمنان، بعد از شنیدن دیدگاه های کودکان و نوجوانان، اظهار داشت: حرف با عمل فایده دارد و چنانچه بی اعتمادی از جانب من و شهروندان به وجود آید خطرناک است.

سیدعلی مرتضی نژاد با بیان اینکه اعتماد باید به شهرداری برگردد، افزود: ما پای کار هستیم به شرطی که مطالبه گر وجود داشته باشد و نظرات خود را به ما انتقال دهد، مطالبه گری حق شماهاست، حتی اگه ما عمل نکردیم شما باید از ما مطالبه کنید و ارتباط خود را با همه سازمان ها و مناطق شهرداری برقرار کنید.

همچنین در پایان مقرر شد به مسایل و مشکلات مطرح شده در این جلسه رسیدگی شود و از این به بعد جلسات به صورت مداوم برگزار شود.