دومین جلسه شورای سیاستگذاری جشنواره ملی نقالی کودکان ایران برگزار شد

  • ۷ بهمن ۱۳۹۸
  • ۶۸۹ بازدید

رییس اداره شهر دوستدار کودک:

دومین جلسه شورای سیاستگذاری جشنواره ملی نقالی کودکان ایران برگزار شد.

دومین جلسه شورای سیاستگذاری جشنواره ملی نقالی کودکان شهرهای راه ابریشم با حضور نمایندگانی از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ، کتابخانه های عمومی استان ، دانشگاه علمی کاربردی پویان و سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان برگزار شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان ، سمانه محمدیان با اعلام این خبر گفت : مراسم رونمایی از پوستر جشنواره و نشست خبری این رویداد ملی با حضور سید محمد ناظم رضوی شهردار سمنان و نبی اله خدابخشی مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و دیگر مقامات مسئول و با حضور خبرگزاری ایرنا در هفته آینده برگزار می شود .

محمدیان با اشاره به حمایت مجمع شهرهای راه ابریشم از این رویداد گفت : طبق نظر شورای سیاستگذاری جشنواره ، سعی می شود نگاه ویژه ای به نقل ها و روایت های دوزبانه و با رویکرد بین الملل شود .

وی در ادامه گفت : به منظور شناساندن فرهنگ غنی اقوام ایران زمین و تقویت همبستگی ملی ، نقل های هموطنان با رویکرد بومی و محلی از جایگاه ویژه ای برخوردار است که در این جشنواره به آن پرداخته می شود .

رییس اداره شهر دوستدار کودک تصریح کرد : طبق تصمیم اعضای شورای سیاستگذاری مقرر گردید تا بخش ویژه جشنواره در راستای رشادت ها و مجاهدت های شهید سپهبد قاسم سلیمانی برقرار شود .