دعوت شهردار سمنان از اقشار مختلف مردم براي حضور در راهپيمايي يوم الله ۲۲ بهمن

  • ۲۱ بهمن ۱۴۰۱
  • ۲۳ بازدید

به گزارش مديريت ارتباطات و امور بين الملل شهرداري سمنان، شهردار سمنان در پيامي از مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه سمنان خواستند تا در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن امسال حضور گسترده داشته باشند. متن پيام به اين شرح است:

بسم‌ الله الرحمن الرحیم

یوم‌الله ۲۲ بهمن نعمت بزرگ الهی، آوردگاه اقتدار و افتخار ملت بزرگ ایران و سرآغاز برافراشته شدن پرچم عدالت اسلامی بوده و فرصتی‌ مي باشد تا ملّت همیشه در صحنه، بار دیگر اراده‌ خویش را به رخ جهانیان بکشند و به دشمنان اعلام کنند که پای مبانی اسلامی و آرمان‌های الهی خویش همچنان محکم ایستاده‌اند.

هرساله با وجود تلاش دشمنان برای جدا کردن مردم ایران اسلامی از نظام و آرمان‌های بلند انقلاب شکوهمند، ملّتِ سرافراز با حضور همیشگی خود در این آوردگاه اقتدار و افتخار، دشمن را ناکام می‌گذارند و استحکام و عظمت انقلاب اسلامی را به نمایش گذاشته و بر راه و آرمان‌های الهی حضرت امام خمینی(ره) تاکید می‌کنند.

بدینوسیله با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گلگون کفن انقلاب اسلامی، از مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه سمنان دعوت می‌کنیم تا به پاس احترام به خون شهدای عظیم‌الشان و تجدید بیعت با آرمان‌های امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی، در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور گسترده داشته و حماسه‌ای دیگر خلق کنند که این حضور قطعاً زمینه‌ یأس و ناامیدی بیشتر دشمنان را فراهم می‌کند.

سيد علي مرتضي نژاد
شهردار سمنان