در مراسمی از ۱۷ نفر از برگزیدگان مسابقات فرهنگی مدیریت بانوان و خانواده شهرداری سمنان تجلیل شد

  • ۸ تیر ۱۴۰۰
  • ۲۸۲ بازدید

اختتامیه چهار مسابقه فرهنگی، اجتماعی، مذهبی در شهرداری سمنان

در مراسمی از ۱۷ نفر از برگزیدگان مسابقات فرهنگی مدیریت بانوان و خانواده شهرداری سمنان تجلیل شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان ،این مراسم با حضور شهردار، معاون توسعه و نیروی انسانی، مدیر بانوان و خانواده شهرداری ، برترین های جشنواره ها و یک میهمان ویژه که یک مادربزرگ سمنانی بود در سالن شهید بابایی برگزار شد.

شهردار سمنان گفت:مایه خوشحالی است که شهرداری سمنان در ایام کرونا هم از رسالت فرهنگی خود غافل نشده و جشنواره ها و برنامه های خوبی در فضای مجازی برای شهروندان عزیز شهر اخلاق تدارک دیده است.

سید محمد ناظم رضوی افزود:مدیریت بانوان و خانواده شهرداری سمنان برنامه های مناسب و جذابی را اجرا کرده که در همه حیطه های به ویژه مذهبی و اجتماعی بوده و سبب نزدیکی و صمیمیت بیشتر خانواده ها شده است.

وی ابراز امیدواری کرد با برچیده شدن بیماری کرونا ،شادی و نشاط و جشن ها و برنامه ها به اجتماع برگردد.

وی از افتتاح شهربازی سمینا در دهم تیرماه خبر داد و افزود:با مجوز صادر شده از سوی فرمانداری این شهربازی زیبا به روی خانواده های سمنانی گشوده می‌شود تا لحظات زیبا و به یادماندنی را برای آنها رقم بزند.

مدیر بانوان و خانواده شهرداری سمنان هم از برگزاری بیش از ۳۰ برنامه و جشنواره در سال گذشته خبر داد و افزود:مسابقه های عکس تبسم بهشتی، من و بابام، روزه اولی ها و در نهایت سبزی پلوی سمنانی از جمله مسابقاتی بود که مورد استقبال مردم به ویژه دانش آموزان قرار گرفت.

سمیه قاسمی افزود: دو مسابقه با مشارکت آموزش و پرورش شهرستان سمنان و در فضای سامانه شاد برگزار شد و جشنواره سبزی پلوی سمنانی هم با مشارکت انجمن حافظان میراث فرهنگی که پیشگامان ثبت ملی این غذا بودند صورت گرفت.

وی اظهار داشت: جشنواره سبزی پلوی سمنانی بازخورد خوبی داشت و این غذای سنتی و محبوب سمنانی از سوی رسانه های محلی و ملی مورد توجه قرار گرفت و چندین برنامه صوتی و تصویری برای آن ساخته شد.

در پایان این مراسم از برترین ها با لوح تقدیر و هدایایی تجلیل شد.