در شهرداری منطقه یک سمنان برگزار شد.

  • ۷ آذر ۱۳۹۸
  • ۱۲۳۴ بازدید

برگزاری مسابقات دارت به مناسبت هفته بسیج

در شهرداری منطقه یک سمنان برگزار شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، الیاس افضلی مدیر و فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهرداری منطقه یک از برگزاری یک دوره مسابقات دارت در دو بخش آقایان و بانوان خبر داد و گفت: همزمان با فرارسیدن هفته بسیج و به منظور گرامیداشت رشادت ها و ایثارگری بسیجیان در طول هشت سال دفاع مقدس مسابقات دارت توسط پایگاه مقاومت بسیج شهید حاج مرتضی معماری این منطقه برگزار گردید.

در این مسابقات که روز سه شنبه ۵ آذر ۹۸ برگزار شد خواهران و برادران بسیجی در محیطی دوستانه به رقابت پرداختند که در پایان در بخش آقایان نورالله دهرویه، روح الله دژکام و حسین مهدیان و در بخش بانوان خانم ها اعربی، قاسمی و جعفرآبادی به ترتیب اول تا سوم شدند که هدایایی به رسم یادبود از طرف پایگاه بسیج این منطقه به آنها اهدا خواهد شد.

مدیر و فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهرداری منطقه یک ضمن تشکر از سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی جهت همکاری در برگزاری این مسابقات افزود: به منظور بهبود روحیه کارکنان این منطقه مسابقات فوتبال دستی نیز در این هفته برگزار می‌شود.

افضلی در پایان بر تداوم برگزاری اینگونه مسابقات تاکید و تصریح کرد: امیدوارم با برگزاری چنین مسابقاتی گامی مهم و موثر در جهت ایجاد نشاط و افزایش حس همکاری و تعامل میان همکاران برداشته باشیم.