در راستای پیشگیری از شیوع کرونا / تدابیر بهداشتی مدیریت شهری سمنان برای آرامستان مرکزی

  • ۱۳ اسفند ۱۳۹۸
  • ۸۰۲ بازدید

سرپرست سازمان مدیریت آرامستانهای شهرداری سمنان تشریح کرد:

در راستای پیشگیری از شیوع کرونا / تدابیر بهداشتی مدیریت شهری سمنان برای آرامستان مرکزی

آرامستان شهرداری سمنان با شستشو و ضدعفونی روزانه برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا آماده است .

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، علیرضا جندقی گفت : به منظور جلوگیری از انتشار ویروس کرونا، سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری سمنان اقدام به پاکسازی و ضد عفونی کردن محیط اداری و همچنین محوطه وادی السلام نمود و اقلام و مواد بهداشتی از قبیل ماسک ساده و فیلتردار ، دستکش و مایع ضدعفونی جهت استفاده پرسنل سازمان خریداری نموده و برنامه‌ریزی جهت تهیه البسه‌های لازم برای تدفین متوفیان این بیماری نیز صورت گرفته است.

وی با اشاره به اینکه روزانه تمامی تجهیزات و بخش‌های مختلف از جمله غسالخانه، سالن‌های تدفین و انتظار و آمبولانس ها شست و شو و ضدعفونی می‌شوند، تصریح کرد: آموزش‌های لازم در این رابطه به تمامی کارکنان شاغل در این سازمان داده شده است.

سرپرست سازمان مدیریت آرامستانهای شهرداری سمنان با اشاره به تدفین فوت شدگان احتمالی کرونا گفت : تدفین متوفیان کرونا مطابق با پروتکل مرکز بهداشت و سازمان بهداشت جهانی صورت می گیرد .

جندقی توصیه هایی به همشهریان سمنانی کرد و اظهار داشت: از شهروندان عزیز خواهشمندیم ضمن رعایت دقیق مسائل بهداشت فردی، حتی الامکان از حضور در محل های تجمع خودداری کرده و در مراسم های ترحیم و یادبود اموات در وادی السلام از توزیع یا مصرف نذورات بسته بندی نشده پرهیز کنند.