در راستای مقابله با کرونا؛ غرفه‌های بازیافت شهر سمنان گندزدایی و ضدعفونی شدند

  • ۲۷ اسفند ۱۳۹۸
  • ۷۸۱ بازدید

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهردادی سمنان:

در راستای مقابله با کرونا؛ غرفه‌های بازیافت شهر سمنان گندزدایی و ضدعفونی شدند.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان از اجرای طرح پاکسازی و ضد عفونی غرفه های بازیافت در مبارزه با کرونا خبر داد.

به گزارش مدیرت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند از طرح گندزدایی و ضد عفونی کردن غرفه های بازیافت در سطح شهر سمنان خبر داد.

حمید رضا پیوندی در تشریح این خبر گفت: دوازده غرفه باریافت در سطح شهرسمنان در دو شیفت صبح و عصر فعال می باشند که با توجه به روزهای پایانی سال و حجم بسیار زیاد پسماند خشک از سوی شهروندان و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا،سازمان مدیریت پسماند نسبت به نظافت و شستشوی مستمر گندزدایی وضدعفونی کردن غرفه ها با ماده هالامید و با نظارت کارشناسان اقدام می نماید.

وی در تشریح این خبر اعلام داشت: شستشو غرفه ها به وسیله آب و مواد ضد عفونی کننده به صورت روزانه و مستمر، تخلیه زود هنگام غرفه ها قبل از پر شدن ظرفیت انبارها ، توزیع ماسک و دستکش ، ضد عفونی کننده دست و محیط از سری اقدامات در زمینه غرفه های بازیافت می باشد.

این مقام مسئول در پایان خاطر نشان کرد: امید است همشهریان گرامی با رعایت نکات بهداشتی در خصوص عدم رهاسازی ماسک‌ و دستکشهای شخصی در معابر عمومی و تفکیک زباله از مبداء حافظان سلامت محیط زیست خود و پاکبانان زحمتکش شهر سمنان باشند.