دریک هفته ۳۸سطل زباله تر تعمیر و بازسازی شد.

  • ۱۹ مرداد ۱۳۹۹
  • ۳۹۴ بازدید

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان؛

دریک هفته ۳۸سطل زباله تر تعمیر و بازسازی شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان ، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند از طرح تعمیر و بازسازی سطلهای زباله مکانیزه با آغاز فصل گرما درسطح شهر سمنان خبر داد.

حمیدرضا پیوندی در تشریح این خبر عنوان کرد: سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان در راستای حفظ بهداشت محیط و جلب رضایت و رفاه بیشتر شهروندان اقدام به تعمیر و بازسازی ۳۸ سطل زباله مکانیزه کرده و این طرح همچنان تا پایان فصل تابستان ادامه دارد.

وی در ادامه افزود: تعمیر و تعویض سطلها واقع در مسیرهای بلوار ولیعصر (عج)، بلوار مولوی، خیابان یاسر، خیابان فجر ، بلوار قائم ،خیابان امام و شهدا بطور کامل صورت گرفت و سطلهای قابل تعمیر جهت تعمیر و رنگ آمیزی به واحد نقلیه و کارگاه جوشکاری سازمان پسماند منتقل شدند.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند بیان داشت: از دیگر اقدامات این سازمان در آغاز فصل گرما، شستشوی و گندزدایی ویژه ریل و کاور و سطلهای زباله ، جمع آوری خاک و نخاله و دپو پسماند بلاصاحب، ساماندهی، تجهیزسازی و ضدعفونی سرویسهای بهداشتی و مجهزسازی خودروهای حمل زباله به مخزن شیرابه گیری و شستشوی روزانه خودروهای حمل زباله است.

این مقام مسئول در پایان از شهروندان تقاضا کرد با توجه به فرا رسیدن فصل گرما میوه‌های آبدار در روزهای آتی و فسادپذیری و تخریب سطل زباله مکانیزه به واسطه شیرابه زباله ها، تا جایی امکان دارد از ریختن زباله های تر بدون رطوبت گیری آن در سطل زباله جلوگیری کنند و با خروج به موقع زباله ها در ساعت ۲۰ شب از ماندن زباله در سطل ها و ایجاد شیرابه نیز پیشگیری کنند تا باعث تخریب سطل ها نشود چرا که مشارکت شهروندان در اداره امور شهری از پیش نیازهای اساسی برای موفقیت برنامه ها و به ثمر رسیدن تلاش های مدیریت شهری است.