درخشش کاراته کاهای شهرداری سمنان در رقابت های بین المللی جام فجر

  • ۲۰ بهمن ۱۳۹۸
  • ۴۳۴ بازدید

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان خبر داد؛

درخشش کاراته کاهای شهرداری سمنان در رقابت های بین المللی جام فجر

۹ نشان رنگارنگ برای بانوان شهرداری سمنان در رقابت های بین المللی “جام فجر”به دست آمد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان از کسب ۹ نشان رنگارنگ شامل ۵ طلا و ۴ برنز در مسابقات بین المللی کاراته ” جام فجر “خبر داد.

عباس بابایی با بیان اینکه این رقابت ها در رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برگزار شد، اظهار کرد: رقابت های بین المللی کاراته ” جام فجر “طی بهمن ماه ۹۸ به میزبانی استان تهران در ورزشگاه شهید طالقانی شهر ری در استان تهران” برگزار شد و در پایان رقابت ها تیم شهرداری سمنان توانست ۹ نشان رنگارنگ شامل ۵ طلا و ۴ برنز این رقابت ها را از آن خود کند.

وی در ادامه اعلام کرد: ثنا ناظریه در وزن منفی ۳۵ کیلوگرم، یکتا زیاری در وزن ۱۸ کیلوگرم، ملیکا مقصودی در رده سنی نونهالان در وزن منفی ۲۸ کیلوگرم، فاطمه زهرا پاکزادیان در وزن ۲۲ کیلوگرم، نیایش کاشفی نژاد در وزن منفی ۲۳ کیلوگرم در رده سنی نونهالان مدال طلای این رقابت ها را از آن خود کردند.

همچنین ۴ مدال برنز این رقابت ها را آیدا ثابتی در وزن منفی ۲۸ کیلوگرم، ساغر ایزدجو در وزن منفی ۴۰ کیلوگرم، آناهیتا جعفری در وزن منفی ۳۵ کیلوگرم و سایدا شاهورانی در وزن منفی ۲۱ کیلوگرم در رده سنی نونهالان کسب کردند.

ریحانه نصیری مربی تیم کاراته بانوان شهرداری سمنان در رقابت های بین المللی کاراته ” جام فجر ” را به عهده داشت.