درجشنواره بزرگ فرهنگی ورزشی محله جهادیه، ورزش و بازی دقایقی حال خوش کودکی را برای کودکان و بانوان محله جهادیه رقم زد.

  • ۲ آذر ۱۴۰۱
  • ۱۳۵ بازدید

یک دنیا لبخند ارمغان زنگ بازی و ورزش در جشنواره فرهنگی ورزشی

درجشنواره بزرگ فرهنگی ورزشی محله جهادیه، ورزش و بازی دقایقی حال خوش کودکی را برای کودکان و بانوان محله جهادیه رقم زد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت: به‌مناسبت گرامیداشت هفته بسیج ، جشنواره فرهنگی‌ورزشی با هدف ایجاد نشاط اجتماعی و ارتقای سلامت جسمانی با حضور کودکان،نوجوانان و بانوان محله جهادیه برگزار شد.

امیر نجم با بیان اینکه جرای برنامه ویژه کودکان، طناب زنی، هفت سنگ، داژبال، فوتبال روی میز، پرتاب حلقه، دارت، طناب کشی، بازی با حلقه و دیگر بازی‌های هیجان‌انگیز از برنامه‌های این جشنواره بود،یادآور شد: در پایان این جشنواره از طرف سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان به ۳۵ نفر از شرکت کنندگان به قید قرعه هدایایی اهدا شد.

ایشان در ادامه اظهار داشت: سعی کردیم با حضور بانوان در کنار فرزندانشان و برگزاری مسابقه، فضایی به یادماندنی ایجاد و یک بعدازظهر شاد را در سالن صالحین جهادیه برای کودکان و بانوان شهر اخلاق رقم بزنیم.

نجم با اشاره به اینکه برگزاری برنامه های ورزش همگانی در محله های مختلف شهر تداوم خواهد داشت، خاطرنشان کرد: این جشنواره جمعه بیست و هفتم آبان ماه ساعت ۱۵:۰۰ در بوستان جهادیه، سالن صالحین جهادیه به همت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان وبا مشارکت تربیت بدنی سپاه شهرستان سمنان، انجمن ورزش همگانی کارگران شهرستان سمنان، هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان و بسیج جامعه زنان سپاه ناحیه سمنان برگزار شد.