دختران والیبالیست شهرداری سمنان حریفان خود را در مسابقات والیبال لیگ بانوان شناختند

  • ۲۱ دی ۱۳۹۸
  • ۸۴۵ بازدید

پس از انجام قرعه‌کشی؛

دختران والیبالیست شهرداری سمنان حریفان خود را در مسابقات والیبال لیگ بانوان شناختند.

مراسم قرعه‌کشی مسابقات والیبال لیگ بانوان استان جام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی شانزدهم دی ماه برگزار و والیبالیست‌های سمنانی حریفان خود را شناختند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، در این مراسم که با حضور نماینده هیئت شهرستان، کادر فنی، نماینده سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان و نمایندگان تیم‌ها در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان برگزار شد گروه بندی تیم های حاضر در این رقابت ها مشخص و تیم ها حریفان خود را شناختند.

عباس بابایی با اشاره به اینکه رقابت های والیبال لیگ بانوان استان جام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی با حضور ۱۲ تیم و مسابقات در مرحله اول به صورت متمرکز برگزار می شود، تصریح کرد: بر اساس قرعه کشی صورت گرفته تیم ها در دو گروه A شامل رستوران ملاقه ،امیر سامان مهدیشهر، مَهان شاهرود، دانشگاه صنعتی گرمسار، هیئت والیبال شاهرود و در گروه B شامل امید مومن اباد،ادی مازون، شرکت اژگو، GSM، شهرداری سمنان و هیئت والیبال گرمسار با هم به رقابت می پردازند.

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان درباره این مسابقات گفت: رقابت‌های والیبال لیگ بانوان استان جام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی از یک شنبه ۱۳ دی ماه آغاز و تا جمعه ۱۸ بهمن ماه ادامه خواهد داشت.

شایان ذکر است: شهرداری سمنان میزبان این رقابت ها در گروه B خواهد بود.