دانش آموزان کلاس سوم دبستان پسرانه هدف، مهمان سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان بودند

  • ۲۰ اسفند ۱۴۰۱
  • ۱۸۷ بازدید

مسئول واحد آموزش سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان:

دانش آموزان کلاس سوم دبستان پسرانه هدف، مهمان سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان بودند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان ، مسئول واحد آموزش سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان ، از آموزش کودکان دبستانی در ایستگاه مرکزی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان خبر داد.

رضا خادمیان در این باره گفت : با توجه به اینکه در دروس کلاس سوم دبستان درسی به نام شغل شناسی وجود دارد ، دانش آموزان کلاس سوم دبستان پسرانه هدف به منظور آشنایی با شغل آتش نشانی به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان آمدند و ساعتی مهمان این سازمان بودند .

وی اضافه کرد : آموزش نکات ایمنی به کودکان و خانواده ها از دیرباز در دستور کار واحد آموزش سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان قرار داشته و تاکنون نیز ادامه دارد.

خادمیان افزود : با توجه به اهمیت آموزش در سنین کودکی که می تواند بازخورد بسیار بالایی را در آینده داشته باشد ، مدیران محترم مدارس ابتدایی در شهر سمنان می توانند با هماهنگی اداره آموزش و پرورش درخواست خود را کتبا به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان اعلام دارند تا کماکان و طبق روال گذشته تیم آموزشی این سازمان با افتخار در مدارس شما حضور پیدا کنند.