خدمات شهرداری سمنان ارزنده و قابل تقدیر است .

  • ۲۵ آبان ۱۳۹۸
  • ۷۳۷ بازدید

امام جمعه موقت سمنان :

خدمات شهرداری سمنان ارزنده و قابل تقدیر است .

امام جمعه موقت سمنان در سی و سومین ملاقات شهروندی شهردار و مدیران شهری سمنان گفت: خدمات شهرداری سمنان ارزنده و قابل تقدیراست.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین مهدوی نژاد به نمازگزاران گفت: جلسات ملاقات مردمي شهروندان با شهردار در راستاي حل مشكلات و رفع دغدغه‌هاي شهروندان به منظور خدمت‌رساني هر چه بيشتر و با کيفيت تر در حوزه‌هاي مختلف مديريت ‌شهري است.

وی با تقدیر از حرکت ارزنده شهردار در خصوص ملاقات شهروندی در مساجد شهر و بررسی مشکلات محله ای گفت: ارتباط مستقيم و بدون واسطه مردم با شهردار، ضمن تکريم ارباب رجوع، آرامش روحي و رواني شهروندان را در رسيدگي به مشکلاتشان در پي دارد.

امام جمعه موقت سمنان با بیان خدمات مختلف شهرداری در حوزه های عمرانی ، خدمات شهری ، فرهنگی و اجتماعی اظهار داشت: زحمات شهرداری سمنان ارزنده و قابل تقدیر است و از زحمات کلیه کارکنان زحمت کش شهرداری و به ویژه شهردار تشکر و قدردانی می نمایم.

مهدوی نژاد اظهار امیدواری کرد: این اقدامات مثبت و ارزنده‌ای که در سطح شهر توسط شهرداری انجام شده است شاهد رضایت بیشتر شهروندان باشیم.