خدمات بدون خطا در مراکز معاینه فنی خودرو شهر سمنان

  • ۲۸ دی ۱۳۹۸
  • ۷۲۰ بازدید

در دفتر پلیس راهور شهرستان سمنان مطرح شد :

خدمات بدون خطا در مراکز معاینه فنی خودرو شهر سمنان

رییس پلیس راهور شهرستان سمنان بر نداشتن خطای فاحش در مراکز معاینه فنی خودرو شهر سمنان تاکید کرد و از مسئولین فنی خواست پلیس راهور را در این زمینه یاریگر باشند .

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان جلسه مدیران فنی مراکز معاینه فنی خودروهای سبک و پلیس راهور شهرستان سمنان با حضور سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری و رئیس پلیس راهور شهرستان سمنان و همچنین مدیران فنی مراکز شماره یک و دو معاینه فنی خودروهای سبک شهر سمنان در محل دفتر پلیس راهور شهرستان سمنان برگزار شد .

کاشی، سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سمنان در این جلسه اظهار داشت : با عنایت به تشدید آلودگی هوا در کلان شهرها و سرایت آن به شهرهای مجاور و سهم وسایل نقلیه سبک و سنگین در این آلودگی مدیریت شهری را بر آن داشته نسبت به این موضوع حساسیت بیشتری نشان دهد .

وی در ادامه افزود ، در بحث آموزش شهروندان و رانندگان نیز بایستی برنامه مدون تهیه و به صورت متوالی در طول سال با اولویت گروه های هدف مد نظر قرار گیرند و این موضوع کنترل مستمر بر نحوه صدور برگه معاینه فنی از سوی مراجع ذیربط را می طلبد .

سرهنگ عباسی رئیس پلیس راهور شهرستان سمنان نیز در بخشی از جلسه ، ضمن تقدیر از مسئولین مراکز معاینه فنی ، لزوم همکاری پلیس راهور و مراکز معاینه فنی در خصوص انجام صحیح و بدون خطای اخذ برگه معاینه فنی را خواستار شد و اظهار داشت : کاستی و کم کاری در حوزه صدور کارت و برچسب و اخذ معاینه فنی خودروها باعث ورود هزینه های سنگین اقتصادی ، اجتماعی در آینده خواهد بود .

در پایان عباسی ضمن تشکر از همکاری مراکز معاینه فنی سبک سمنان و تاکید براین نکته که تا کنون مورد خطای فاحش در مراکز سمنان وجود نداشته از مسئولین فنی مراکز معاینه فنی خواست ضمن رعایت کامل مقررات و ضوابط صدور کارت معاینه فنی پلیس راهور را در این زمینه یاریگر باشند .