حل مشکلات شهروندان هدف شهرداری سمنان در تعامل با دستگاه ها است

  • ۱۱ اسفند ۱۴۰۰
  • ۷۹ بازدید

شهردار سمنان :

حل مشکلات شهروندان هدف شهرداری سمنان در تعامل با دستگاه ها است

شهرداری سمنان و سازمان نظام مهندسی ساختمان استان سمنان با هدف تسریع و تسهیل در ارائه خدمات در حوزه ساخت و ساز شهری، تفاهمنامه همکاری امضا کردند.
حل مشکلات شهروندان هدف شهرداری سمنان در تعامل با دستگاه ها است .

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، دومین نشست مشترک شهرداری سمنان و سازمان نظام مهندسی ساختمان استان سمنان صبح امروز در محل سالن شهید بابایی برگزار شد .

سید علی مرتضی نژاد شهردار سمنان در این نشست که به منظور امضای تفاهم نامه همکاری مشترک شهرداری سمنان و سازمان نظام مهندسی ساختمان استان سمنان با هدف تسریع و تسهیل در ارائه خدمات در حوزه ساخت و ساز شهری و تخریب ساختمان برگزار شد گفت : رفع مشکلات و پیگیری مسائل شهروندان از وظایف اصلی مدیریت شهری و هدف اصلی شهرداری در ایجاد تعامل با دیگر دستگاه ها و من جمله سازمان نظام مهندسی ساختمان، است .

مرتضی نژاد بر لزوم تشکیل جلسات منظم جهت اجرایی نمودن مفاد تفاهم نامه تاکید کرد و طی دستور به معاونت شهرسازی و معماری ، پیگیری آن را مطالبه کرد .

این تفاهمنامه در سیزده ماده و با هدف توسعه همکاری های مشترک در تمام زمینه های فنی و مهندسی با درنظر گرفتن کلیه ظرفیت ها و امکانات و بهره برداری از توانمندی های علمی و تخصصی دو طرف به امضای سید علی مرتضی نژاد شهردار سمنان و مهدی حکیمی رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان سمنان رسید .

همچنین در حاشیه این نشست موافقت نامه معرفی مهندسین ناظر تخریب ساختمان جهت نظارت بر تخریب ، دیوارکشی و تعمیرات ساختمانی به امضاء دوطرف رسید.