حضور پرشور بانوان با چاشنی نشاط و طراوت

  • ۸ آذر ۱۴۰۱
  • ۴۹ بازدید

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان خبر داد:

حضور پرشور بانوان با چاشنی نشاط و طراوت

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت: به‌مناسبت گرامیداشت هفته بسیج، جشنواره بزرگ فرهنگی‌ورزشی با هدف ایجاد نشاط اجتماعی و همبستگی با حضور پرشور بانوان شهر سمنان برگزار شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، امیر نجم اظهار کرد: این جشنواره بزرگ فرهنگی ورزشی با برنامه هایی شامل اجرای گروه سرود توسط دختران، سخنرانی، اجرای مسابقه فریزبی، پذیرایی با چای و گلاج محلی همراه بود.

وی در ادامه با اشاره به اینکه در حاشیه این جشنواره غرفه هایی شامل عرضه محصولات صنایع دستی، فرآورده های میوه و هنرهای دستی بانوان برپا بود، بیان کرد: ایستگاه نقاشی ویژه کودکان، توزیع هدایا و اقلام فرهنگی در راستای توسعه و ترویج حجاب و عفاف از دیگر غرفه های مستقر در این جشنواره بزرگ فرهنگی ورزشی بودند.

نجم خاطرنشان کرد: سعی کردیم با حضور بانوان در کنار فرزندانشان و برگزاری مسابقه، فضایی به یادماندنی ایجاد و یک بعدازظهر شاد را در پارک آبشار برای بانوان شهر اخلاق رقم بزنیم.

این برنامه چهارشنبه دوم اذر ماه در پارک آبشار به همت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان و بسیج جامعه زنان سپاه ناحیه سمنان برگزار شد.