حضور فعال سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان در اولین نمایشگاه تخصصی خدمات شهری

  • ۱۵ آذر ۱۳۹۸
  • ۷۵۳ بازدید

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان

حضور فعال سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان در اولین نمایشگاه تخصصی خدمات شهری

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، رئیس سازمان آتش نشانی سمنان از حضور پررنگ سازمان آتش نشانی در این نمایشگاه خبر داد.

سعید اسمعیل پور گفت: این نمایشگاه با همت سازمان همیاری شهرداریهای استان و با همکاری سازمانهای مرتبط شهرداری در خصوص ارائه توانمندی های موجود در سطح استان سمنان برگزار و در معرض دید عموم قرار گرفت.

وی در ادامه گفت: به همین منظور سازمان آتش نشانی سمنان نیز با توجه به اهمیت شغلی از نظر ایمنی و آموزشی و خدمات گسترده ای که به مردم ارائه میدهد در این نمایشگاه حضور داشته و تجهیزات ، امکانات و … خود را به نمایش گذاشته است.

اسمعیل پور یاد آور شد : از عمده تجهیزاتی که در این نمایشگاه به معرض دید عموم قرار خواهد گرفت ، میتوان از پمپ ۶ اینچ خودمکش که در بارندگی های اخیر و سیلاب های گذشته کمک بسزایی در امدادرسانی به شهروندان داشته نام برد و همچنین تجهیزات CBRN (تجهیزات که در عملیات های میکروبی ، شیمیایی و …. استفاده میشود) ،ست های نجات هیدرولیک ، تجهیزات غواصی، دستگاههای تنفسی ، لباس های نسوز آتش نشانی ،و خودروی سبک پیش رو نام برد

وی در پایان خاطرنشان کرد: این نمایشگاه تخصصی، ۱۲ تا ۱۵ آذر ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۵ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی، جنب گمرک استان سمنان دایر می‌باشد.