حریق آسانسور خسارت سنگین بر جای گذاشت.

  • ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۲
  • ۲۷ بازدید

فرمانده شیفت ب ایستگاه شماره ۱ خبر داد:

حریق آسانسور خسارت سنگین بر جای گذاشت.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری سمنان،فرمانده شیفت ب ایستگاه شماره ۱ از حریق یک آسانسور و به جای گذاشتن خسارت سنگین خبر داد .

سر آتش نشان ابراهیم فیروزیان در این باره گفت : با اعلام شهروندان و همچنین ستاد فرماندهی ۱۲۵ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان مبنی بر ایجاد حریق در یک دستگاه آسانسور در خیابان هشت شهریور سمنان تیم عملیات ویژه در کمترین زمان ممکن به محل اعزام شدند.

فیروزیان افزود : آتش نشان با حضور در محل مشاهده کردند کابین آسانسور در یک واحد مسکونی و در طبقه همکف دچار حریق شده است که با توجه به دیر متوجه شدن ساکنین و اعلام آن به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان ، متاسفانه بخش زیادی از کابین آسانسور شعله ور بوده و دود ناشی از حریق باعث دود زدگی در ساختمان نیز شده بود .

آتش نشانان با سرعت عمل نسبت به کنترل حریق و جلوگیری از سرایت آن به دیگر نقاط ساختمان و همچنین اطفا آن اقدام و پس از اطمینان از امنیت کامل با تنظیم صورتجلسه به ایستگاه خود بازگشتند.

سر آتش نشان ابراهیم فیروزیان با اشاره به این نکته که این حریق خسارت سنگینی را برای ساکنین به جا گذاشت گفت : نصب دستگاه های هشدار دهنده سیستم اعلام و اطفای حریق در ساختمان ها می تواند از بروز خسارات سنگین جلوگیری نماید.

وی با بیان اینکه عامل حادثه در دست بررسی است از شهروندان خواست تا نسبت به سرویس آسانسورها و چک سیستم های برقی و همچنین چک کردن دستگاه های هشدار دهنده و اعلام حریق منازل خود اهتمام کامل را بورزند.