جوابیه

  • ۲۳ فروردین ۱۳۹۹
  • ۱۲۹۳ بازدید

به اطلاع اهالی محله فوق میرساند باتوجه به اینکه تمامی مناطق باغ فردوس در دو نوبت با تلاش بیوقفه پاکبانان ناحیه یک در شیفت صبح وعصر رفت وروب شده و راس ساعت ۱۹:۳۰ پاکبان هرناحیه با همراه داشتن یک گاری دستی زباله ها را از درب منازل جمع آوری و در سطل های زباله مکانیزه درسرکوچه ها وخیابانها جهت جمع آوری منتقل میکنند.

لازم بذکر است ۲۰۵ پاکبان در شهر سمنان جهت ارائه خدمات بهینه به شهر و شهروندان آماده بوده و طی اجرای طرح ساماندهی و مدیریت پسماندهای شهری زباله های خانگی راس ساعت ۲۲ شب با فعالیت خودروهای مکانیزه ،۱۷۵۰سطل زباله تخلیه وزباله های شهری با خودروهای مکانیزه جمع آوری زباله حمل و به ایستگاه انتقال موقت هدایت میشوند.

در خصوص مورد اشاره شده با پیگیریهای صورت گرفته با توجه به اینکه زباله های خانگی در میان کوچه در زمین بایر توسط عده ای ساکنان آن منطقه رها شده بودند که با تلاش پاکبانان آنان ناحیه جمع آوری و پاکسازی شدند و سپس آن منطقه با نیسان مجهز به واترجت ضدعفونی شد.

از شهروندان محترم تقاضا میشود با توجه به شیوع ویروس کرونا بجهت حفظ بهداشت عمومی زباله های خود را پس از رطوبت گیری و قراردادن درکیسه های پلاستیکی ضخیم درب بسته، راس ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه لغایت ۲۰ شب درب منزل خود یادرداخل سطل های زباله مکانیزه قراردهند و از رهاسازی دراملاک بایر ، باغها و بافتهای فرسوده بصورت جد خودداری کرده و بارعایت اصول بهداشتی در مدیریت صحیح پسماندهای خانگی یاریگر ما در مدیریت شهری و ضامن سلامت خود ،خانواده و پاکبانان شهرمان باشند.

در پایان با توجه به رویکرد سازمان در بحث مشارکت شهروندی فارغ از دیدگاه های مثبت و منفی همچنان در ارج نهادن به جایگاه شهروندان و مشارکت آنها در هر چه بهتر شدن فضاهای شهری می کوشیم .

شهروندان محترم سمنانی می توانند جهت ارائه انتقادات و پیشنهادات ارزنده خود و مشاهده هرگونه مشکل مراتب به شماره تماس ۳۳۳۷۴۶۰۰_ ۳۳۳۷۴۵۶۱ اعلام تا دراسرع وقت مورد بررسی وبرطرف گردد.