جهیزیه ای که در آتش سوخت!

  • ۲۹ دی ۱۳۹۸
  • ۷۲۹ بازدید

روابط عمومی سازمان آتش نشانی سمنان گزارش داد:

جهیزیه ای که در آتش سوخت!

آتش سوزی در یک واحد مسکونی واقع در بلوار حکیم الهی سمنان توسط آتش نشانان اطفا شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان و به نقل از روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان، رئیس سازمان آتش نشانی سمنان گفت: این حادثه در ساعت ۱۰:۳۳ دقیقه صبح امروز شنبه ۹۸/۱۰/۲۸ به ستاد فرماندهی آتش نشانی سمنان اعلام شد و به علت نوع و شرایط حادثه سریعا همزمان دو ایستگاه ۲و۴ سازمان آتش نشانی ، سه دستگاه خودرو و ۶ نفر آتش نشان برای امداد رسانی این حادثه اعزام شدند .

اسمعیل پور در خصوص این حادثه گفت: نیروهای عملیاتی به محض رسیدن مشاهده کردند متأسفانه یک واحد مسکونی به آدرس فوق از قسمت اتاقها و حیاط بطور کامل طعمه حریق شده و در حال سرایت به دیگر بخش های این واحد مسکونی می باشد.

وی در ادامه تصریح کرد: نیروهای عملیاتی سریعا با رعایت نکات ایمنی به چند تیم عملیاتی تقسیم شده و از چند جهت شروع به اطفا و مهار حریق کردند.

رئیس سازمان آتش نشانی سمنان یادآور شد: با بررسی های به عمل آمده بخشی از آتش سوزی مربوط به جهیزیه تهیه شده برای دختر خانواده بوده که در آتش تبدیل به خاکستر شد.

وی در پایان گفت : متاسفانه مالک در لحظات اولیه، شخصاً اقدام به مهار آتش سوزی کرده و به محض خارج شدن از کنترل ، در ادامه اقدام به تماس با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی می‌کند که این امر باعث از دست رفتن زمان طلایی یا همان (golden time) شده و در ادامه متأسفانه باعث پیشروی حریق و بروز خسارت مالی بیشتر شده است.

اسمعیل پور در پایان یادآور شد: این حادثه تلفات جانی نداشته و علت اصلی وقوع حادثه نیاز به کارشناسی دارد.