جمع آوری ۵۸۷سرویس دپو لاستیک فرسوده از سطح شهر

  • ۱ دی ۱۴۰۰
  • ۱۵۸ بازدید

سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان خبر داد؛

جمع آوری ۵۸۷سرویس دپو لاستیک فرسوده از سطح شهر

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان،سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان، از اجرای طرح ساماندهی دپو لاستیک‌های فرسوده و جمع آوری ۵۸۷ سرویس در سال ۱۴۰۰خبر داد.

مجتبی اعوانی گفت: طرح جمع آوری لاستیک‌های فرسوده با هدف حفاظت از محیط زیست،جلوگیری از حوادث احتمالی و آتش سوزی و خسارات ناشی از آن ، حفظ موارد ایمنی و زیباسازی محیط شهری در نقاط مختلف این شهر با توجه روزهای پایانی پاییز و فرارسیدن شب یلدا بصورت ویژه در حال اجرا می باشد.

وی در ادامه افزود:که با فعالیت دو دستگاه نیسان و یک دستگاه خاور و ۱۰ نیروی انسانی در بصورت روزانه و یک دستگاه تریلی هفتگی در روزهای جمعه نسبت به جمع آوری اقدام می شود که تاکنون دپو لاستیکهای مستعمل و فرسوده به ۵۸۷ سرویس رسید.

سرپرست‌سازمان مدیریت پسماند در پایان خاطر عنوان کرد: مدیریت شهری مستلزم همیاری و همدلی تمام دستگاهها و مشارکت شهروندان است و با توجه به مذاکرات پیاپی با اتاق اصناف و عدم همکاری واحدهای صنفی همچنان در برخی نقاط شهر شاهد دپو لاستیک های فرسوده می باشیم که از شهروندان تفاضا میشود در صورت مشاهده لاستیک های فرسوده رها شده در سطح شهر یا لاستیکهای فرسوده خود جهت جمع آوری می توانند با شماره ۳۳۳۲۶۰۴۲ داخلی ۱۱ _۱۴ تماس حاصل نمایند.