جلوگیری از ۷ مورد تخلیه غیرمجاز در هفته اول اردیبهشت

  • ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹
  • ۳۱۱ بازدید

مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان مطرح کرد؛

جلوگیری از ۷ مورد تخلیه غیرمجاز در هفته اول اردیبهشت

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان از جلوگیری ۷ مورد از تخلیه غیرمجاز پسماند ساختمانی عمرانی در‌ هفته اول اردیبهشت خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان ، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان از جلوگیری ۷ مورد از تخلیه غیرمجاز پسماند ساختمانی عمرانی در هفته اول اردیبهشت توسط عوامل ستاد ساماندهی پسماندهای ساختمانی و عمرانی سازمان خبر داد.

حمیدرضا پیوندی در تصریح این خبر گفت: با توجه به آغاز فصل گرما و شروع ساخت و سازهای شهری و بازسازی و تعمیر املاک و اراضی شاهد افزایش حجم پسماندهای ساختمانی و عمرانی خواهیم بود که با توجه به گذشت یک هفته از دومین ماه سال از تخلیه غیر مجاز ۷ مورد پسماندهای ساختمانی و عمرانی توسط ستاد ساماندهی پسماندها جلوگیری ؛ پس از توقیف خودرو بار را به مرکز مجاز تخلیه پسماندهای ساختمانی در جاده گودال آبگرم راهنمایی و هدایت شدند.

وی ادامه داد: از دیگر اقدامات این ستاد در هفته اول اردیبهشت می توان به جمع آوری پسماندهای بلاصاحب در خیابان کهنه دژ ، جمع آوری دو سرویس ضایعات ساختمانی و پسماندهای بلاصاحب در خیابان دوازدهم میرزای شیرازی بنا به درخواست اهالی و صدور اخطار جمع آوری پسماندهای عمرانی توسط عوامل سازمان و پیگیری در خصوص پاکسازی قبل از شکایت از خاطی می باشد.

پیوندی درخصوص شیوه صحیح مدیریت پسماندهای ساختمانی و عمرانی وپسماندهای بلاصاحب اینگونه عنوان کرد: از همشهریان گرامی تقاضا میشود از رهاسازی پسماندهای بلاصاحب، شاخ و برگ و خاک و نخاله های ساختمانی در سطل زباله بصورت جد خودداری کرده و طی هماهنگی با سازمان مدیریت پسماند نسبت به جمع آوری آنان اقدام کنند و از تخلیه غیر مجاز پسماندهای بلاصاحب و پسماندهای ساختمانی و عمرانی در حومه های شهر و مکانهای غیرمجاز چون زمین های بایر و محوطه های اراضی بافت های فرسوده و باغ ها بجهت حفظ بهداشت عمومی و زیباسازی فضای شهری خودداری کنند.امید است با مشارکت و همیاری شاهد شهری پاک باشیم.

این مقام مسئول در پایان خاطر نشان کرد: شهروندان سمنانی جهت دریافت و صدور مجوز تخریب ، حفاری ، خاکبرداری و دریافت باکس مکانیزه می توانند به آدرس میدان استاندارد –بلوار سفیر امید جنب پمپ بنزین پیوندی ۲ طبقه همکف ستاد ساماندهی پسماندهای ساختمانی مراجعه یا با شماره ۳۳۳۷۴۶۰۰ داخلی ۲۴ تماس حاصل نمایند.