جلسه کمیته ترویج فرهنگی سازمان عمران با حضور معاون توسعه‌ و مدیریت منابع شهرداری سمنان

  • ۱۵ شهریور ۱۴۰۱
  • ۱۲۲ بازدید

در سازمان عمران و باز آفرینی شهرداری سمنان برگزار شد:

جلسه کمیته ترویج فرهنگی سازمان عمران با حضور معاون توسعه‌ و مدیریت منابع شهرداری سمنان

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری سمنان، جلسه کمیته ترویج فرهنگی سازمان عمران با حضور معاون توسعه‌ و مدیریت منابع شهرداری سمنان ،دبیر قرارگاه ترویج فرهنگی شهرداری سمنان و اعضای کمیته ترویج فرهنگی سازمان عمران برگزار شد.

معاون توسعه‌ و مدیریت منابع شهرداری سمنان بیان کرد: برای جلوگیری از تعدد ساختارهای فرهنگی و جلوگیری از کاهش موجبات برنامه ها و جلوگیری از موازی کاری در سازمان‌ها و مناطق، یک ساختار منسجم و یکپارچه بعنوان کمیته ترويجی فرهنگی تشکیل گردد.

ملکدار عنوان کرد: این ساختارها با عناوین ۵ گانه از قبیل: اقامه نماز، خانواده و جوانی ، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، امر به معروف و نهی از منکر ، عفاف و حجاب رسما فعالیت خود را آغاز نمایند.

وی با اهمیت‌ خواندن این ساختارها در مجموعه شهرداری افزود: که هر کمیته با تعریف یک برنامه عملی و با هماهنگی رییس کمیته ها اهداف و برنامه های خود را اجرایی نمایند و گزارش آن را به دبیر قرارگاه ارسال نمایند.

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری سمنان در پایان مطالبی را در خصوص کمیته ترويجی فرهنگی بیان نمود و دبیران کمیته ها نیز نقطه نظرات و سوالات خود را ارائه نمودند.